rodiklisDUKRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Rasės

Go down 
AutoriusPranešimas
Eva Lilith Torres

Eva Lilith Torres


RašytiTemos pavadinimas: Rasės   2014-11-24, 23:04


Kad forumas nebūtų visiškas chaosas, yra šiokie tokie rasių aprašymai. Tai toli gražu ne visos rasės, jei jūs turite kokių idėjų, kreipkitės į admin, mes būtinai pridėsime jūsų norimą rasę.

ŽMONĖS
Tai piramidės pagrindas, pagrindinė grandis jungianti visas šias būtybes. Vieni žmonės žino apie būtybių egzistavima, kitos ne. Žmonės nors ir nėra labai stiprūs, bet jie vieninteliai gali patys nuspręsti kokie jie nori būti, geri ar blogi. Jų nevaldo fiziniai troškuliai kurie sumaišo galvelėse visas mintis

VAMPYRAI
Jei esate žiūrėję The Vampire Diares, tai čia mes turime lygiai tokius pat vampyrus. Jiems reikalingas žiedas norinti išlikti gyvam saulės šviesoje, gali maitintis žmonių maistu, bet šis jų nepalaiko gyvais. Mes tik turime dar vieną papildomą privalumą. Čia vampyrai gali susilaukti vaiko su žmogumi. T.y. vampyras gali apvaisinti žmonių merginą. Taip gimsta pusiau vampyras, pusiau žmogus.

MIŠRŪNAI
Žmogaus ir vampyro vaikas. Pasižymi greičiu, stiprumu ir kas be ko, grožiu. Mišrūnai turi panašių fizinių savybių, kaip ir TVD vampyrai, tačiau taip pat turi po vieną individualią galią, kaip per Twilight. Jie auga greitai, tačiau sustoja vieni suėjus šešiolikai, o kiti trisdešimt, priklauso jau nuo organizmo.

VILKOLAKIAI
Teen Wolf vilkolakiai. Jai tampama kai įkandama žmogui arba gimstama. Vienintelis skirtumas nuo serialo, tai kad nėra alfų, betų ir taip toliau. Vieni vilkai stiprasni, kiti silpnesni, priklauso nuo amžiaus ir kiek laiko jie vilkai. Gali perimti skausmą, suteikti ramumo jausmą, per pilnatį jaučiasi sudirgę, jaunikliams sunkiau valdytis.

MEDŽIOTOJAI
Supernatural. Vieni gimsta medžiotojų šeimose ir turi paveldėję šiokį tokį geną, o kiti nusprendžia tapti medžiotojais ir jiems tenka ilgai ir nuobodžiai treniruotis. Jie beveik nesiskiria nuo žmonių, skirtumas vienas. Visi medžiotojai žino apie kiekvieną rūšį, jos privalumus ir minusus.

RAGANOS ir RAGANIAI
The Secret Circle. Jais tik gimstama. Kartais nei tėvas nei motina neturi šio geno, o vaikas paveldi iš prosenelių. Raganiai ir raganos yra ne daug stipresni už žmones, greičiau gija. Tačiau beveik kiekvieno šeimoje yra po knygą su įvairiais burtais iš kurių ir mokomasi raganvimų. Jaunieji, turi pasitelkti žodžius, jau įgudę sugeba viską daryti tik minčių pagalba.

ANGELAI
Dominion. Šie angelai skiriasi nuo serialo tuo, jog ne visi tiki į Dievą. Ir tai nėra įprasti angelai. Vieni geri, kiti blogi. Nesensta sulaukę tam tikro amžiaus. Jų žaizdos greičiau gija. Sparnai arba juodi arba balti, kodėl vieni turi tokius o kiti kitokius, nepaaiškinama. Sparnai yra matomi visiems, tačiau susiskleidę jie nematomi ir net nejuntami. Fiziškai greitesni ir stipresni nei žmonės.

VALDŽIA
Tai asmenys kurie yra atsakingi už savo rasę. Dažniausiai šie žmonės arba nužudė prieš tai buvusį asmenį, arba paveldėjo sostą. Valdžios nariai palaiko tvarką, prižiūri jog žinia apie antgamtines būtybes liktu tik tarp NYC ribų. Jie privalo palaikyti mieste tvarką, ir jei tai bus angelas, jis privalo įsikišti jei pamatys skriaudžiamą vampyrą, medžiotojas nutraukti kokį nors aukojimą ir t.t. Iš kiekvienos rasės gali būti tik po vieną žmogų valdžioje.
Atgal į viršų Go down
 
Rasės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pradžia :: Svarbiausi reikaliukai!-
Pereiti į: